Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Gelibolu Piri Reis Meslek Yüksekokulu

MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARILARI ARTARAK DEVAM EDİYOR.

,

MESLEK YÜKSEKOKULUMUZ ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARILARI ARTARAK DEVAM EDİYOR.

      Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri İstanbul'da düzenlenen 15. Uluslararası Gastronomi Festivalinde ALTIN madalya kazandı. Yerli ve yabancı çok sayıda yarışmacının katıldığı festivalde Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencisi Sevdanur ŞİŞEK, Üniversiteler arası Aşçılık Yarışmasında Balık alanında 1. olarak altın madalya kazandı.

    Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri; 2015 yılında üçüncü olarak bronz, 2016 yılında da ikinci olarak gümüş madalya kazanmışlardı. Başarılarını her yıl artırarak devam ettiren öğrencilerimiz bu yıl zirvede yer almanın haklı gururunu yaşadılar. 

    Yarışmaya katılan ekip kazandıkları madalyalar ve başarı belgeleri ile Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr.Mesut Bozkurt ve Bölüm Öğretim Görevlisi Ali İhsan Güneş eşliğinde Meslek Yüksekokulumuz Müdürü Yrd.Doç.Dr.İsmail ELAGÖZ'ü makamında ziyaret etti. Yarışmada 1. olan ekibe ve bölüm hocalarına teşekkür ederek, 3 yıldan beri bölüm öğrencilerinin başarısının artarak devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.